Rodina Foltýnova uvádí:

Občanské sdružení Drnka vydalo verše Miroslava DaňkaA byla kolem toho veliká sláva, jak už je v Drnovicích zvykem.
Na představení knihy se sešla síla lidu, víno teklo proudem, řečníci řečnili, hudba hrála a Mistr podepisoval a podepisoval.

Součástí slavnosti byla prodejní výstava ilustrací z této knížečky, takže byla lidu představena i autorka ilustrací Vera Folteen a dostala pukét. Na následném obrázku se culí v přítomnosti "otce" celého projektu a neúnavného popohaněče všech dodavatelů - Pavla Klvače.

Nad Mistrem (doslovně) a nad jeho dílem krátce a trefně pohovořil nakladatel dr. Mikulka. Paní starostka Drnovic popřála panu Daňkovi hodně zdraví a inspirace a připila si. I všichni si připili.

Velikánskou atrakcí bylo vystoupení hudební skupiny HASAN BAND, neboť této se zadařilo v krátkém čase zhudebnit tři básně pana Daňka. Kdo již měl zakoupenu knížečku veršů, nalistoval patřičnou stránku a mohl si také zazpívat. Už jen z doslechu vím, že se zpívalo dlouho. Prý se někteří i trošinečku picli.
Na závěr informace: Půvabná knížka veršů bude k dostání v Muzeu Vyškovska. Doporučená cena se motá někde u stokoruny. Jde o vydání první v nevelkém nákladu, takže neváhejte.

Při práci ať vám slunce svítí,
v noci ať vám hvězdy planou,
mějte se, jak sami chcete,
končím slovy nashledanou.


    M. Daněk, záveřečné verše knihy.