FOLTYN.CZ   SPORTOVNÍ A GT VOZY   NABROUŠENÉ ŠKODOVKY   OSOBNOSTI   REPORTÁŽE, OHLASY   INZERCE   O SOBĚ   ODKAZY   E-MAIL


Rally Vysočina 2004 - před startem

V dost pochmurném počasí probíhaly formální a technické přejímky před 1. letošním sprintem. Technická probíhala v uzavřeném prostoru servisu Citroen v Červené Hospodě a tak nezbylo, než se potulovat po místy sněhovou kaší pokrytém areálu servisní zóny.K diskusi, probíhající mezi fanoušky, v jakých barvách letos budou startovat Vojtěši dokládám snímky, jak to bude na Okříškách.Protože zimní s hroty jsou u nás k vidění málokdy, nakouknul jsem do stánku Michelin. Měli dokonce i uzounké "ledové pilky".Jako staromilec jsem obešel hlavně historiky, kteří naznačovali, že budou po zimě ve skvělé formě. Starý známý Escort RS dr. Blažka vyhlížel jako vytažený z výlohy. Ambiciózně se tvářily oba Kadetty týmu Exces superbike clubu - posádky Tenkl - Šubrt,tak i Tichého s Horákem. Oba vozy evokovaly vzpomínky na rakouské piloty na bývalých Barumkách. Mandlíkovic Alpinka byla také připravená.


Odložilíci odložili panenskou běl jejich Carrery a oblékli ji do světlé modré.

Doufám, že všechny posádky všech kategorií a tříd jsou patřičně nažhaveny a předvedou nám zítra skvělé závody. Zima bude slušná, alespoň dnes dost vyfukovalo, vozovky asi suché s občasnými nebezpečnými potůčky z tajícího sněhu.