FOLTYN.CZ   SPORTOVNÍ A GT VOZY   NABROUŠENÉ ŠKODOVKY   OSOBNOSTI   REPORTÁŽE, OHLASY   INZERCE   O SOBĚ   ODKAZY   E-MAIL


Seat Sport CZ - setkání 12.11.2002
Rally team Seat Sport CZ sezval své sponzory a novináře na krátké rozloučení s úspěšnou sezónou 2002 na brněnský okruh Grand Prix. Přijel jsem se tam podívat jako samozvanec, protože jsem chtěl na vlastní uši slyšet, jak to bude, po různých fámách a protichůdných prohlášeních, s příštím ročníkem.

Pod stanem se už chystala Cordoba k vožení sponzorů, novinářů a těch, co vydrželi čekat.


Pan Kouřil poděkoval sponzorům a zodpověděl nečetné dotazy. To, co jsem chtěl vědět, se dá shrnout asi takto: Pro příští sezónu se zvažují dvě varianty - velká inovace stávající Cordoby a nebo pořízení Cordoby Evo III. Posádku by pro příští rok měl tvořit jezdec Emil Triner (pan Kouřil řekl, že v to doufá) a spolujezdce pro Emila hledají, protože Miloš Hůlka přijal nabídku Škoda Motorsport a nebude k dispozici. Účast v dalších mistrovstvích, tj. Slovenska a Rakouska je v plánu, záleží na tom, jak dopadnou jednání o penězích s místními importéry zn. Seat. Cílem je titul v našem mistráku.
Z kuloárových debat vyplynulo, že tým hledá podporu u německého ředitele pro jednání ve Španělsku ohledně inovace nebo nové káry. Nikdo nepoložil natvrdo dotaz, zda má Emil podepsanou smlouvu, celkově to spíš pocitem vyznělo, že v tom budou ještě nějaké podmínky, které nejsou vyjasněné. Možná i co se týče spolujezdce, možná programu sezóny. Ale to je má spekulace. V dalších odpovědích jsme se ještě dozvěděli, že tým tvořilo na soutěžích jen 10 lidí, a že je to na wrcko málo. Budou přibírat.No a pak už se šlo na věc. Emil jezdil a jezdil, s jednou mladou dámou udělal trojité kolečko, takže ji k pobavení přihlížejících mírně odstředil. Po třetí hodině jsem musel zmizet. Škoda, možná bych se konečně svezl.