FOLTYN.CZ   SPORTOVNÍ A GT VOZY   NABROUŠENÉ ŠKODOVKY   OSOBNOSTI   REPORTÁŽE, OHLASY   INZERCE   O SOBĚ   ODKAZY   E-MAIL


Fotografie Petera Soukupa z USA

Po delší době se ozval pan Peter Soukup z Los Angeles (část jeho původního ohlasu na moje stránky uvádím na jiné stránce). Pan Soukup se k mé lítosti neúspěšně snažil vyjednat s provozovateli brněnského okruhu start jednoho ze závodů serie CART a chystá se přiletět k nám spolu s bývalým pilotem Porsche 917 Miltem Minterem. Spolu s mailem jsem dostal několik fotografií, z nichž pro vás vybírám:Peter Soukup osobně s americkým okruhovým veteránem a hvězdou Mario Andrettim v Kalifornské Fontaně, letošní podzim.Tomáše Engeho nemusím představovat, fotografie pan Soukup pořídil při jarním startu Tomáše v 12 H Sebringu, kdy jel s Ferrari 550 Maranello za stáj Prodrive. První obrázek je z nočního střidání.Tohoto muže ještě fanoušci v Evropě nemají tak zažitého. Je to nová akvizice pro Formuli 1, vítěz serie CART (INDY), Brazilec Cristiano de Matta a jeho vítězný vůz.

Peter Soukup je velký sběratel všeho o závodění aut a motorek a stále se věnuje obrazové novinařině. Jak od něj dostanu další zajímavé snímky nebo informace, rád čtenáře s nimi seznámím.