Foltýn uvádí:

Muzejní zájezd 2004 v klídkuTradiční muzejní zájezdy mají už svoje zaběhnuté schéma - k objektu, k pokladně, k prohlídce. A tak pořád dokola.

Takže první kolo jsme si dali na zámku Kynžvart.

Řekl bych, že mnohem příjemnější byl Cheb. Jednak zde bylo dost času, občas nás i obsloužili v kavárničkách a restaurantech, mnohokrát za večer (a s patřičnou vervou) zamordovali Albrechta atd. atd.
Na náměstí byly k vidění i takové kuriozitky, jako latěmi pobitý barák městské policie, aby na důvěřivé turisty působil dojmem hrázděného zdiva (snímek uprostřed), ale největší dojem zanechal Chebský hrad.

Mramorové sloupy v kapli hradu mě dostaly; móóóc pěkné.

Poklidné odpoledne lákalo mírně uchozené zájezdníky k posezení.Na některé partie na věži byl velmi pěkný pohled, ostatně výhled vpravo se dosud obešel bez komentáře.
To jinde jsem byl varován předem.

"Jestli mě budeš fotit, tak tě zabiju." (Katka)

"Je zbytečný mě fotit, stejně na fotkách nevyjdu dobře."

A buďte zdráv, doktore, člověče boží!


Někdy se mě dostalo i uznání. Pavel pravil, že je to dobrý. Možná jsem mohl dostat i fidorku, kdybych se nemusel na věži hradu Lokte vydejchávat....

To já, když mám k sobě krásné a příjemné dámy, se fotím moc rád. Za snímky děkuji Soničce.

Jen tak mimochodem, je zvláštní, jak někteří lidé v hospodě pookřejí....
Ale abych zase tak neprovokoval. Děkuji, Evo, za nalezení pěkné zkratky od kavárny u Černé věže k hradu s výhledem na řeku.


Závěrem přidávám fotku ubytovny pro ty, kteří se chtějí doma pochlubit, kde jsme spali. Končili jsme na Bečově, slavný relikviář se ovšem fotit nedal.


Pro zájemce mám víc obrázků (asi tak 70 ks) na CD.