FOLTYN.CZ   SPORTOVNÍ A GT VOZY   NABROUŠENÉ ŠKODOVKY   OSOBNOSTI   REPORTÁŽE, OHLASY   INZERCE   O SOBĚ   ODKAZY   E-MAIL

INZERCE

CD FOTO SUPER RACING WEEKEND 2003
Soubor velmi kvalitních profesionálních fotografií ze závodu GT vozů na okruhu Automotodrom Brno ve dnech 24. - 25. května 2003. Vydal automotodrom pro potřeby tiskových medií se zákazem komerčního použití a vystavení na webu mimo zpravodajské servery.
DVD THE BEST OF B GRUPPE
Výběr filmových záznamů ze slavné éry rally, celkem 1:25 hodiny.
DVD - FOTOGRAFIE Z AKCÍ AUTOMOBILOVÝCH VETERÁNŮ V ROCE 2011
Vyšlo jako příloha časopisu Motor Journal, který už nemám.
Všechny tři kusy dohromady za cenu 10 Kč + poštovné.PŘEHLED SVĚTOVÉ AUTOMOBILOVÉ PRODUKCE 1967-80 a 1984
Listy s přehledy základních typů světové automobilové produkce, které byly otiskovány v časopise Automobil. V tabulkách uvedeno: značka, typ, stát, uspořádání ventilů (později i uspořádání koncepce), ventilový rozvod, počet a uspořádání válců, objem motoru, stupeň komprese, max. výkon, počet převodových stupňů, rozměry vozu (od 1970), spotřeba, maximální rychlost a váha. V době, kdy nebyl internet a webové stránky výrobců, to muselo dát dost velkou práci, zvlášť u nás za železnou oponou. Dobrý stav.
Za cenu 10 Kč + poštovné.OSOBNÍ AUTOMOBILY 60. LET 20 STOLETÍ
Výstřižky ze Světa motorů - typové listy uváděné pravidelně řadu let (později jako Minisalon). 44 listů rozstříhaných a nalepených na A4 (původně do sešitu). Na obrázcích jen výběr. Snad se někomu budou hodit.
Za cenu 10 Kč + poštovné.ÁČKAŘI (soutěžní vozy skupiny A)
Separát z magazínu Auto revue SM 1987 (stránky 30 až 45) věnované nově vzniklé kategorii nahrazující skupinu B. Popisy technických parametrů, řada fotografií (text zpracoval E. Hrudka). Jako bonus povídka Dalibora Janka: Vlastnoruční past (stránky 46-53), která popisuje přípravu posádky na rally a její průběh. ilustrováno fotografiemi M. Bakeše. Pěkné čtení.
Za cenu 10 Kč + poštovné.

ZÁVĚSNÝ KALENDÁŘ MICHL MOTORSPORT 2012
Kalendář má formát A3, 7 listů a podkladový karton po celé ploše zad. Velmi slušný stav. Obsahuje fotky ze závodů do vrchu 2011 v tehdejším týmovém obsazení: Michl starší - Š 130 RS a Porsche 911, Michl mladší Lotus Michl.
Za cenu 70 Kč + poštovné.
Kontakty na mě: foltyn@foltyn.cz nebo 602 783 838.